KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 6365247

nr 636 5247

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Träsnitt, 2 st. Lasse Stevenfeldt (f. 1930), 1950-tal, 20x14

Utrop:

100 kr

måndag 26 april 2010
kl 18:40:45

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt